LLXND5050XKT470MMG
MFR.Part #
LLXND5050XKT470MMG
JLCPCB Part #
C6287622
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
325mΩ 47uH 700mA 950mA ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS