LLXND5050XKT330MMG
MFR.Part #
LLXND5050XKT330MMG
JLCPCB Part #
C7296010
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.15A 225mΩ 33uH 800mA ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS