LLXND5050WKT470MMG
MFR.Part #
LLXND5050WKT470MMG
JLCPCB Part #
C7296008
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
435mΩ 47uH 560mA 630mA ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS