LLXND5050WKT1R0NMG
MFR.Part #
LLXND5050WKT1R0NMG
JLCPCB Part #
C5751678
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1uH 21mΩ 3.6A 4A ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS