LLXND5050MKT150MMG
MFR.Part #
LLXND5050MKT150MMG
JLCPCB Part #
C6584994
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.2A 15uH 640mA 670mΩ ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS