LLXND5050MKT100MMG
MFR.Part #
LLXND5050MKT100MMG
JLCPCB Part #
C6584992
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.4A 10uH 420mΩ 850mA ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS