LLXND5050KKT220MMG
MFR.Part #
LLXND5050KKT220MMG
JLCPCB Part #
C6652727
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
22uH 450mA 550mA 600mΩ ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS