LLXND4040TKL4R7MDG
MFR.Part #
LLXND4040TKL4R7MDG
JLCPCB Part #
C5782207
Package
1616
Description
1.7A 2A 4.7uH 70mΩ ±20% 1616 Power Inductors ROHS