LLXND4040TKL3R3MDG
MFR.Part #
LLXND4040TKL3R3MDG
JLCPCB Part #
C5751664
Package
1616
Description
2.3A 2A 3.3uH 55mΩ ±20% 1616 Power Inductors ROHS