LLXND4040MKL1R5NDG
MFR.Part #
LLXND4040MKL1R5NDG
JLCPCB Part #
C5751655
Package
1616
Description
1.5uH 2.3A 2A 51mΩ ±30% 1616 Power Inductors ROHS