LLXND3030QKT1R0NNG
MFR.Part #
LLXND3030QKT1R0NNG
JLCPCB Part #
C6890773
Package
1212
Description
1uH 2.1A 2.1A 30mΩ ±30% 1212 Power Inductors ROHS