LLXBH10050HL6R5N
MFR.Part #
LLXBH10050HL6R5N
JLCPCB Part #
C5751651
Package
SMD,10x9.8mm
Description
18mΩ 5.2A 6.5uH 6A ±30% SMD,10x9.8mm Power Inductors ROHS