LLXBD4040TKL6R8M
MFR.Part #
LLXBD4040TKL6R8M
JLCPCB Part #
C5751638
Package
1616
Description
1.06A 1.45A 110mΩ 6.8uH ±20% 1616 Power Inductors ROHS