LLXBD4040TKL1R0N
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLXBD4040TKL1R0N
JLCPCB Part #
C6652708
Package
1616
Description
1.83A 1uH 30mΩ 4A ±30% 1616 Power Inductors ROHS