LLXBD4040MKL4R7M
MFR.Part #
LLXBD4040MKL4R7M
JLCPCB Part #
C6079309
Package
1616
Description
1.05A 140mΩ 4.7uH 960mA ±20% 1616 Power Inductors ROHS