LLXBD4040KKL4R7M
MFR.Part #
LLXBD4040KKL4R7M
JLCPCB Part #
C6217970
Package
1616
Description
210mΩ 4.7uH 750mA 900mA ±20% 1616 Power Inductors ROHS