LLXBD3030MKT1R0N
MFR.Part #
LLXBD3030MKT1R0N
JLCPCB Part #
C6890738
Package
1212
Description
1.49A 1.5A 1uH 50mΩ ±30% 1212 Power Inductors ROHS