LLRNJ12575GL6R8NMY
MFR.Part #
LLRNJ12575GL6R8NMY
JLCPCB Part #
C5751603
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10.02A 13.1mΩ 5.84A 6.8uH ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS