LLRNJ12575GL330MMY
MFR.Part #
LLRNJ12575GL330MMY
JLCPCB Part #
C5751595
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
3.48A 33uH 39mΩ 4.45A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS