LLRNJ12575GL2R7NMY
MFR.Part #
LLRNJ12575GL2R7NMY
JLCPCB Part #
C5782176
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
13.91A 2.7uH 7.69A 8.5mΩ ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS