LLRNJ12565GL470MMY
MFR.Part #
LLRNJ12565GL470MMY
JLCPCB Part #
C6584940
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.78A 3.34A 47uH 57.5mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS