LLRNJ12555GL681MMY
MFR.Part #
LLRNJ12555GL681MMY
JLCPCB Part #
C5664894
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
600mA 600mA 680uH 760mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS