LLRNJ12555GL100MMY
MFR.Part #
LLRNJ12555GL100MMY
JLCPCB Part #
C6079287
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 17.5mΩ 4.73A 4.73A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS