LLRNJ10145GL102MNY
MFR.Part #
LLRNJ10145GL102MNY
JLCPCB Part #
C6979625
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1mH 2.58Ω 320mA 410mA ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS