LLQPB160807T150M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLQPB160807T150M
JLCPCB Part #
C6652658
Package
0603
Description
150mA 150mA 15uH 2.56Ω ±20% 0603 Power Inductors ROHS