LLQEA201212T101M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLQEA201212T101M
JLCPCB Part #
C5782127
Package
0805
Description
100uH 4Ω 50mA ±20% 0805 Power Inductors ROHS