LLQBA160808T100M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLQBA160808T100M
JLCPCB Part #
C6287461
Package
0603
Description
10uH 60mA 700mΩ ±20% 0603 Power Inductors ROHS