LLEPC2016KKT2R2M
MFR.Part #
LLEPC2016KKT2R2M
JLCPCB Part #
C7216354
Package
0806
Description
2.2uH 2.3A 2.3A 90mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS