LLDND5050PKT6R8MM
MFR.Part #
LLDND5050PKT6R8MM
JLCPCB Part #
C6079232
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
120mΩ 2.2A 2.7A 6.8uH ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS