LLDND5050PKT4R7MM
MFR.Part #
LLDND5050PKT4R7MM
JLCPCB Part #
C5664698
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
2.5A 3.5A 4.7uH 88mΩ ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS