LLDND5050PKT1R0MM
MFR.Part #
LLDND5050PKT1R0MM
JLCPCB Part #
C7295830
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1uH 34mΩ 4.3A 8.5A ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS