LLDND5050PKT100MM
MFR.Part #
LLDND5050PKT100MM
JLCPCB Part #
C7295829
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.7A 10uH 190mΩ 2.2A ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS