LLDND4040MKT4R7MM
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLDND4040MKT4R7MM
JLCPCB Part #
C6584790
Package
1616
Description
1.9A 140mΩ 2.5A 4.7uH ±20% 1616 Power Inductors ROHS