LLDND4040MKT2R2MF
MFR.Part #
LLDND4040MKT2R2MF
JLCPCB Part #
C5664680
Package
1616
Description
2.2uH 2.5A 3.2A 80mΩ ±20% 1616 Power Inductors ROHS