LLDND4040MKT1R2MF
MFR.Part #
LLDND4040MKT1R2MF
JLCPCB Part #
C6079230
Package
1616
Description
1.2uH 3.5A 4.2A 41mΩ ±20% 1616 Power Inductors ROHS