LLDND3030MKT2R2MM
MFR.Part #
LLDND3030MKT2R2MM
JLCPCB Part #
C6079226
Package
1212
Description
2.1A 2.2uH 2.8A 97mΩ ±20% 1212 Power Inductors ROHS