LLDND3030MKT1R0MM
MFR.Part #
LLDND3030MKT1R0MM
JLCPCB Part #
C6079223
Package
1212
Description
1uH 3.3A 4.3A 43mΩ ±20% 1212 Power Inductors ROHS