LLDND3030KKT2R2MM
MFR.Part #
LLDND3030KKT2R2MM
JLCPCB Part #
C7295825
Package
1212
Description
1.9A 125mΩ 2.2uH 2.5A ±20% 1212 Power Inductors ROHS