LLDND2020MKT1R0MM
MFR.Part #
LLDND2020MKT1R0MM
JLCPCB Part #
C6890584
Package
SMD,2x2mm
Description
1.9A 1uH 2.55A 56mΩ ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS