LLDND2020KKT1R0MM
MFR.Part #
LLDND2020KKT1R0MM
JLCPCB Part #
C7216335
Package
SMD,2x2mm
Description
1.7A 1uH 2.9A 74mΩ ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS