LLDND2020KKT150MM
MFR.Part #
LLDND2020KKT150MM
JLCPCB Part #
C7295821
Package
SMD,2x2mm
Description
1.02Ω 15uH 480mA 550mA ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS