LLCNB1608HKTR24MD
MFR.Part #
LLCNB1608HKTR24MD
JLCPCB Part #
C5751288
Package
0603
Description
240nH 24mΩ 3.7A 4.3A ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS