LLBHB2520MKT1R5MG
MFR.Part #
LLBHB2520MKT1R5MG
JLCPCB Part #
C5751266
Package
1008
Description
1.5A 1.5uH 2.05A 92mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS