LLBHB1608KKT4R7MG
MFR.Part #
LLBHB1608KKT4R7MG
JLCPCB Part #
C7216321
Package
0603
Description
370mA 370mA 4.7uH 635mΩ ±20% 0603 Power Inductors ROHS