LLANB2520MKT4R7M
MFR.Part #
LLANB2520MKT4R7M
JLCPCB Part #
C5664635
Package
1008
Description
1.3A 1.5A 200mΩ 4.7uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS