LLANB2016KKT1R0M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLANB2016KKT1R0M
JLCPCB Part #
C6584757
Package
0806
Description
1uH 2.2A 2.2A 60mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS