LK2125220M-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LK2125220M-T
JLCPCB Part #
C6287326
Package
0805
Description
16MHz 22uH 30@1MHz 5mA 900mΩ ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS