LK16083R9M-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LK16083R9M-T
JLCPCB Part #
C1335464
Package
0603
Description
1.5Ω 3.9uH 30mA 35@10MHz 36MHz ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS