LK16081R8M-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LK16081R8M-T
JLCPCB Part #
C6652081
Package
0603
Description
1.8uH 35@10MHz 40mA 50MHz 950mΩ ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS