LK10052R2K-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LK10052R2K-T
JLCPCB Part #
C1329493
Package
0402
Description
1.15Ω 2.2uH 20@10MHz 20mA 40MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS